Aktualności

uroczyste odsłonięcie anteny NUR-3114 sierpnia odbyły się w naszym mieście uroczystości związane z przypadającym jutro Świętem Wojska Polskiego. W ramach obchodów zostały złożone wiązanki kwiatów pod tablicą upamiętniającą istniejącą w Radzionkowie od 1972 roku jednostkę Wojsk Radiotechnicznych, a następnie na Rondzie Żołnierzy Radiotechników, Burmistrz Miasta Gabriel Tobor oraz Prezes Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników "Radar", płk Wojciech Bonczek, dokonali symbolicznego odsłonięcia anteny Nur -31.

Czytaj więcej...

Przypominamy, że zapisy ustawy Prawo o ruchu drogowym stanowią, że poruszanie się rowerem po chodnikach jest zabronione. O tym, czy na danym odcinku dopuszcza się ruch rowerów stanowi oznakowanie pionowe, a nie kolor nawierzchni jak np. ma to miejsce  w ciągu  ul. Męczenników Oświęcimia, gdzie występuje nawierzchnia w dwóch kolorach.
W związku z powyższym mając na uwadze zarówno bezpieczeństwo pieszych jak i rowerzystów, prosimy o zachowanie rozwagi i stosowanie się do obowiązujących przepisów.

Czytaj więcej...

ŚOBZapraszamy na wtorkowe i czwartkowe wakacyjne spacery z przyrodnikiem, organizowane przez Śląski Ogród Botaniczny. W tym tygodniu będą to spacery z zielarzem i florystą. Udział bezpłatny. Zapisy: 536-330-776, 534-994-577 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej...

logo UKS Ruch RadzionkówUczniowski Klub Sportowy "Ruch" Radzionków zaprasza wszystkie chętne dzieci z roczników 2013 - 2017, które chcą rozpocząć przygodę z piłką nożną, w sobotę o godz. 9:00 na otwarty nabór do klubu.

Czytaj więcej...

Przerwa w dostawie wodyW związku z poważną awarią sieci wodociągowej nastąpiła przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulicy Orzechowskiej i przyległych. Ze względu na rozległość uszkodzeń, trudno określić kiedy nastąpi wznowienie dostawy wody. Czasowe problemy z woda mogą wystąpić również dla mieszkańców ulicy Księżogórskiej i przyległych.

Czytaj więcej...

Radio Widok to pierwsze internetowe ogólnopolskie radio młodzieżowe, które powstało na Żywiecczyźnie, w gminie Jeleśnia. Z czasem okazało się, że chętnych redaktorów stale przybywa, a radio zmieniło profil z lokalnego na ogólnopolski. Celem projektu realizowanego przez Fundację Dobry Widok z miejscowości Krzyżowa (powiat żywiecki) jest stworzenie przestrzeni rozwoju, w której młodzi ludzie, w wieku od 13 do 35 roku życia, mogą zdobywać cenne umiejętności i przede wszystkim rozwijać swoje pasje.

Czytaj więcej...

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl