Przejdź do głównej treści

Noc Muzeów


Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku zaprasza na Noc Muzeów.

PROGRAM WYDARZENIA

17:00 | 18:00 | 20:00 | 21:00
Zwiedzanie wystawy stałej z przewodnikiem

19:00
Nocne granie
Maciej Ochwat & Oktavia Bujnowicz - duet akordeonowo-gitarowy

WYSTAWA CZASOWA
„Mieli wrócić za 14 dni” - dostępna do zwiedzania przez cały czas trwania wydarzenia

Wstęp wolny
Obowiązują limity miejsc